Lodni navigace SEIWA SW 701i Plotter

Vloženo  07. 12. 2017, 20:08 | Počet shlédnutí: 136

6400 Kč

Typ inzerce:   Nabídka
Kraj:   Středočeský
Město:   Hradistko
Stav:   Použité

Nabizim malo pouzivanou namorni navigaci cili namorni Plotter SEIWA SW 701i.Puvodni cena je kolem 25.000,-KC.Ja ji koupil i s lodi,ale jelikoz nemam v umyslu s lodi na more vyrazit,tak ji pro nevyuziti prodavam za velice nizkou cenu.Takze pro nekoho,kdo se rad brouzda po mori, urcite velice vyhodna koupe.Soucasti prodeje je drzak, kabel a navigace.Bohuzel k navigaci blizsi informace rici nemohu, to musi pomoci internet. http://www.navigacegps.cz/seiwa-sw701ce-s-ext erni-antenou-a-echolotem.html.Navigace je zcela funkcni s barevnym displayem, kde lze volit nekolik barevnych obrazovek a je moznost pripojit i echolot.Inzerat plati do smazani a o cene lze jednat.
Technicka data:
Navigační obrazovky: rozmístění satelitů, mapová obrazovka, navigační silnice, datová obrazovka, hloubkový displej (sledování zeměpisné délky/šířky, COG, SOG, BRG, XTE, TTG,DTG, STR,CTS), funkce Man-Over-Board (MOB), automatické informace o kartografických objektech, alarm atd.

•poskytuje dále informace o hloubce, vzdálenosti, umožňuje výběr jednotek rychlosti, zobrazuje linie hloubky, řeky, jezera, kulturní zajímavosti, vodní turbulenci, hloubkový limit, důležité body dna, přístavy a služby, nebezpečná území, cesty, majáky, bóje, stálé navigační znaky, kartografické objekty, hranice mapových listů, popis bodů, kompas, informace o hloubkách a navigační informace, umožňuje plynulý posuv map, plotter. K dispozici velký výběr mapových datumů.Cestina lze take nastavit a mnoho jinych jazyku.

Kontaktní informace
Jméno a pří­jmení­: Smartkluk
Kontaktovat inzerenta e-mailem
 

Podobné inzeráty