Z důvodu šíření podvodných inzerátů prosíme, aby byli nakupující obzvláště obezřetní a dodržovali základní zásady pro bezpečný nákup.

NOVÁ KAJUTOVÁ JACHTA TIMONER 550 / 5,50 METRU

Vloženo  19. 12. 2023, 12:12 | Počet shlédnutí: 147

N/A

Typ inzerce:   Nabídka
Kraj:   Zlínský
Město:   Zlín
Výrobce:   Italmar
Stav:   Nové

Rybářská loď TIMOMER 550 je svým maximálním komfortem určena nejen pro rybaření a rybolov, ale i pro volnočasové odreagování se na vodní hladině. V nepřízni počasí Vás chrání prostorná plastová nadstavba celého kokpitu s průhlednými boky. Nízký ponor Vám umožní připlout do každé zátočiny a tam předvést své rybářské umění. Pro odpočinek a uvolnění na slunci poslouží přední opalovací plato, případně zadní prostorná čalouněná lavice.

Délka 550 cm; Šířka 230 cm; Hmotnost 700 kg; Počet lidí 6; Lůžka 2+1; Motor 40-90 HP

Základní vybavení:
Volant řízení / kormidlo; Plastová konzola řízení s nerezovým rámem; Okno na přední kajutě; Nástupní rampa s žebříkem; Čelní ochranné okno z plexiskla; 4 vazníky na uchycení lodě na palubě; 3 oka na uchycení lodě pro transport; Navigační světla po stranách lodě (zelená / červená); Kompletní sady polštářů; Drenážní čerpadlo; Spínací / ovládací panel elektro u volantu s popisem prvků; Osvětlení v kajutě; Plastové dveře pro vstup do podpalubí

Ceny uvedeny bez DPH a včetně dopravy do ČR
Levné kajutové lodě najdete jen na: www.engine-boat.com

Smluvní podmínky
  Souhlasím

Kontaktní informace
Kontaktní jméno: Jiří Machálek
Název firmy: Engine & Boat - Jiří Machálek
Adresa firmy: Výšina 631, 760 01 Zlín
Telefon: +4******** Zobrazit kontakt
Další inzeráty tohoto uživatele
Kontaktovat inzerenta e-mailem