Z důvodu šíření podvodných inzerátů prosíme, aby byli nakupující obzvláště obezřetní a dodržovali základní zásady pro bezpečný nákup.

NOVÁ LOĎ SPORT LINE 17 / 5,05 METRU

Vloženo  20. 11. 2022, 17:05 | Počet shlédnutí: 37

368000 Kč

Typ inzerce:   Nabídka
Kraj:   Zlínský
Město:   Zlín
Výrobce:   Aquabat
Stav:   Nové

Otevřená loď s označeném SPORT LINE 17 je středně velkou lodí z loděnice společnosti Aquabat, která svým vzhledem a prostorem předčí vaše očekávání. Vyjížďka na této lodi ať již na přehradě nebo na mořské hladině, vám přinese velké množství krásných okamžiků. Pro pohodlí se postará kompletní polstrování s velkým množstvím polštářů. Řízení bude příjemné přes vysokou konzolu řízení, takže ani větrné počasí vás nezaskočí. Loď se dá doplnit o stojánky na rybářské pruty pro krásu rybolovu.

Délka 505 cm; Šířka 206 cm; Hmotnost 500 kg; Počet lidí 6; Motor 25-100 HP

Základní vybavení:
Signální světlo na stojánku 360°, bílé provedení; Vazníky na přídi a zádi; Konzola řízení; Kompletní základní sada polštářů; Velké množství úložných prostorů; Plastový štít na konzole řízení; Navigační / poziční světla; Spínací / ovládací panel elektro u volantu; Vysunovací / teleskopické lodní schůdky na vstup do vody ze zadního podia; Drenážní čerpadlo na odčerpání vody z lodi;

Cena bez DPH a včetně dopravy do ČR
Levné kajutové lodě najdete jen na: www.engine-boat.com

Smluvní podmínky
  Souhlasím

Kontaktní informace
Kontaktní jméno: Jiří Machálek
Název firmy: Engine & Boat - Jiří Machálek
Adresa firmy: Výšina 631, 760 01 Zlín
Telefon: +4******** Zobrazit kontakt
Další inzeráty tohoto uživatele
Kontaktovat inzerenta e-mailem
 

Podobné inzeráty