Z důvodu šíření podvodných inzerátů prosíme, aby byli nakupující obzvláště obezřetní a dodržovali základní zásady pro bezpečný nákup.

NOVÁ KAJUTOVÁ JACHTA SPORT CRUISER 24 / 7,5 METRU

Vloženo  20. 11. 2022, 17:05 | Počet shlédnutí: 35

1207000 Kč

Typ inzerce:   Nabídka
Kraj:   Zlínský
Město:   Zlín
Výrobce:   Aquabat
Stav:   Nové

Pokud si přejete relaxovat na moři, pak je pro vás Sport Cruiser 24 ideální jachtou. Jedná se o jachtu, která poskytuje maximální komfort, nežli jiné čluny stejné délky. Obsahuje velké množství luxusních detailů, díky nimž bude vaše jachta středem zájmu ve všech přístavech. Je vyrobena tak, abyste měli vše, co potřebujete při relaxaci na vodě. Kuchyňský kout s plynovým vařičem a dřezem na vodu, samostatná kajuta s chemickým WC a koupelnou. Pohodlné hydraulické řízení a kapitánské křeslo je již ve standardu.

Délka 751 cm; Šířka 255 cm; Hmotnost 1.700 kg; Počet lidí 8; Lůžka v kajutě 2+2; Motor 150-250 HP

Základní vybavení:
Signální bílé světlo 360°; Kompas; Sprcha automatická s čerpadlem a nádrží 45 litrů; Lednička vestavná 42 litrů; Navigační / poziční světla; Na přídi držák kotvy, provedení z nerezu; Drenážní čerpadlo na odčerpání vody z lodi; Spínací / ovládací panel elektro u volantu; Po boku lodi barevný pruh; Vysunovací / teleskopické lodní schůdky na vstup do vody ze zadního podia; Palivová nádrž 90 litrů plastová nebo 120 litrů ocelová; Hydraulické řízení kormidla; Houkačka / klakson; Samostatné WC / kabinka; Plynový sporák a dřez na vodu

Ceny uvedeny bez DPH a včetně dopravy do ČR
Levné kajutové lodě najdete jen na: www.engine-boat.com

Smluvní podmínky
  Souhlasím

Kontaktní informace
Kontaktní jméno: Jiří Machálek
Název firmy: Engine & Boat - Jiří Machálek
Adresa firmy: Výšina 631, 760 01 Zlín
Telefon: +4******** Zobrazit kontakt
Další inzeráty tohoto uživatele
Kontaktovat inzerenta e-mailem
 

Podobné inzeráty