Z důvodu šíření podvodných inzerátů prosíme, aby byli nakupující obzvláště obezřetní a dodržovali základní zásady pro bezpečný nákup.

NOVÁ KAJUTOVÁ JACHTA CABIN 23 / 6,9 METRU

Vloženo  20. 11. 2022, 17:05 | Počet shlédnutí: 9

827000 Kč

Typ inzerce:   Nabídka
Kraj:   Zlínský
Město:   Zlín
Výrobce:   Italmar
Stav:   Nové

Jachta CABIN 23, je lodí, která vyniká inteligentním využitím prostoru, širokou plochou na pohodlné opalování. Elegantní a rafinovaný tvar trupu zajištuje pohodlnou a bezpečnou plavbu i při vysoké rychlosti. Extrémně velké dvojité kapitánské sedadlo pro pohodlné kormidlování a navigování. Vnitřek je vybaven kajutou s velkou manželskou postelí a druhou prostornou postelí pro dvě osoby, velký množstvím odkládacích a úložnách prostorů, oddělenou toaletou se sprchovým koutem. V kuchyni najdete sporák, lednici, umyvadlo.

Délka 690 cm; Šířka 255 cm; Hmotnost 1.600 kg; Počet lidí 7; Lůžka v kajutě 2+2; Motor 100-250 HP

Základní vybavení:
Volant řízení / kormidlo; Nerezové zábradlí; Okno na střeše přední kajuty; Čelní ochranné okno z plexiskla, Navigační světla; Drenážní čerpadlo; Ovládací panel elektro u volantu s popisem prvků; Osvětlení v kajutě; Dveře plastové pro vstup do podpalubí; Elektrické WC;; Roll - Bar provedený z plastu; Samostatná kajuta / místnost pro WC a sprchu; Sprchový kout v místnosti WC; Palivová nádrž nerezová 200 litrů; Venkovní sprcha

Ceny uvedeny bez DPH a včetně dopravy do ČR
Levné kajutové lodě najdete jen na: www.engine-boat.com

Smluvní podmínky
  Souhlasím

Kontaktní informace
Kontaktní jméno: Jiří Machálek
Název firmy: Engine & Boat - Jiří Machálek
Adresa firmy: Výšina 631, 760 01 Zlín
Telefon: +4******** Zobrazit kontakt
Další inzeráty tohoto uživatele
Kontaktovat inzerenta e-mailem
 

Podobné inzeráty