Z důvodu šíření podvodných inzerátů prosíme, aby byli nakupující obzvláště obezřetní a dodržovali základní zásady pro bezpečný nákup.

Motorový člun AN 555 open

Vloženo  26. 10. 2021, 19:07 | Počet shlédnutí: 86

308000 Kč

Typ inzerce:   Nabídka
Kraj:   Jihomoravský
Město:   Brno
Výrobce:   Acraft
Model:   2021
Stav:   Nové
Rok výroby:   2021

AN 555 open je elegantní motorový člun pro rekreační plavbu a svým sportovním tvarem trupu je ideální pro sportovní využití na vnitrozemských vodách a také mořském pobřeží. Kombinace člunu s přední a zadní palubou s kajutou uprostřed (pro 2 osoby) je předností před jednoúčelovými čluny konkurence. Do kajuty vedou uzamykatelné zasouvací dveře, které při otevření nezavazí v kokpitu. Řídící konzole je osazena volantem s převodovkou a bovdenem. Pro kormidelníka je v standardu luxusní kapitánské polohovatelné křeslo. Sezení na přídi lze upravit jako „sun deck“ , opalovací polstrovaná plocha. Délka 535cm, š 225 cm, 580 kg, ponor 30 cm, motor max. 140 Hp, posádka 6 osob.
Standardní výbava – bílá barva, matrace, úložné prostory, plexi štít, kapitánské křeslo, kladka na kotvu, koupací žebřík, relingy na přídí a na zádi, 4x vazáky, 2x odtok vody z kokpitu, řízení TELEFLEX, odrazová guma kolem lodi, kotvící oka. Člun je nový s dvouletou zárukou. Cena člunu bez motoru – 308 000,-Kč

Smluvní podmínky
  Souhlasím

Kontaktní informace
Kontaktní jméno: Vladimir
Adresa: Brno
Telefon: 77******** Zobrazit kontakt
Další inzeráty tohoto uživatele
Kontaktovat inzerenta e-mailem
 

Podobné inzeráty