Z důvodu šíření podvodných inzerátů prosíme, aby byli nakupující obzvláště obezřetní a dodržovali základní zásady pro bezpečný nákup.

Jeanneau Merry Fisher 755

Vloženo  06. 05. 2020, 15:03 | Počet shlédnutí: 1061

405318 Kč

Typ inzerce:   Nabídka
Kraj:   Hlavní město Praha
Město:   Praha
Výrobce:   Jeanneau
Model:   Merry Fisher 755
Stav:   Použité
Rok výroby:   2013
Výkon:   150 HP
Palivo:   Benzin

Merry Fisher 755 úspěšně splňuje nejrůznější cestovní potřeby. Ať už v exteriéru nebo interiéru, její konstrukční detaily nabízejí zvýšený komfort (posezení v kokpitu směrem k moři, salonek / sluneční terasa) s bezkonkurenční flexibilitou použití (modulární design v kokpitu pro pohodlí / rybolov).

Tento konkrétní příklad přichází s plnou servisní historií a těží z doplňků, jako jsou elektrický větrný mlýn, hlavy s mořskými toaletami a zadržovací nádrž. Plná zadní příloha. Twin baterie. Shore Power. Přechodová sprcha. Závěsy na ochranu soukromí. 46L Lednička. Garmin 720s GPS / Fish Finder. Nové VHF rádio bude také dodáno a namontováno. Tento má také výplňové polštáře pro opalování v kokpitu a polštáře na přední palubě pro větší pohodlí.

Kokpit má vše, co potřebujete o víkendech na palubě tohoto velkého rodinného pobřežního křižníku. Hluboká kabina umožňuje odpočinek a rybaření po boku. Vybaveno sedadlem kokpitu ve tvaru U s polštáři a opěrkami zad a výplní pro přestavbu sluneční paluby.

Širší pravobok postranního podlaží umožňuje snadný přístup vpřed na kotvení s velkými madly pro bezpečnější pohyb na palubě.

Pohybující se uvnitř, tam jsou posuvné dveře pro přístup do prostorného domu kola a kormidla. Velká okna zaplavují prostor přirozeným světlem a je zde posuvné střešní okno. Kuchyně má jeden plynový hořák, dřez, dostatek úložného

Smluvní podmínky
  Souhlasím

Kontaktní informace
Kontaktní jméno: Irish Boat
Název firmy: Irish Boat Sale
Adresa firmy: Mošnova 2367 150 00 Praha 5-Smíchov Czechia
Telefon: 60******** Zobrazit kontakt
Další inzeráty tohoto uživatele
Kontaktovat inzerenta e-mailem
 

Podobné inzeráty